Oferujemy luksusowe bransoletki wykonane z rzadkich minerałów i kamieni szlachetnych, takich jak – rubinszafirszmaragdtopaztanzanit i inne.

Posiadamy certyfikat autentyczności na każdy kamień, który potwierdza, że jest to naprawdę kamień pochodzenia naturalnego. Zawsze wiemy, w jakim kraju kamień został wydobyty, a często nawet znamy konkretną kopalnię.

Biżuteria z kamieniami naturalnymi nie traci na wartości, wręcz przeciwnie. Używamy kamieni naturalnych, więc każda bransoletka wygląda trochę inaczej i jest całkowicie oryginalna – nikt inny na świecie nie będzie posiadał takiej jak Twoja.

Ponadto bransoletki są ręcznie robione w Czechach, dzięki czemu możemy je szybko i w każdej chwili naprawić w ramach gwarancji. Unikamy również kamieni sztucznie barwionych i ich syntetycznych zamienników – stawiamy na piękno w 100% naturalnych kamieni.

Aby nasze bransoletki idealnie do Ciebie pasowały, oferujemy je w kilku wersjach kolorystycznych i rozmiarach. Jeśli chcesz mieć bransoletkę według własnego projektu, stworzymy ją dla Ciebie na indywidualne zamówienie.

Zobacz całą ofertę tutaj