TRIMAKASI to symbol wdzięczności, równowagi i nadziei.

Nazwa TRIMAKASI powstała podczas naszych podróży po Indonezji i pochodzi od indonezyjskiego słowa „terima kasih”, które oznacza „dziękuję”. Miejscowa ludność Bali swoją bezinteresownością przekonała nas, że dobro w ludziach nie umarło nawet w dzisiejszych gorączkowych czasach.

Logo TRIMAKASI, składające się z księżyca i słońca, symbolizuje harmonię między ludzką podświadomością a świadomością. Biżuteria z naszym logo to talizman, który da Ci siłę i nadzieję nawet w najciemniejsze dni – pamiętaj:

  Po każdej ciemnej nocy przychodzi jasny dzień.

Trimakasi logo

Bransoletki Trimakasi to talizmany wdzięczności, harmonii i nadziei, które naładują Cię pozytywną energią nawet w najciemniejsze dni.

PRZECZYTAJ WIĘCEJ NA NASZYM BLOGU!

Trimakasi

Tysiące zadowolonych klientów - Opinie z Google
 1. ⭐⭐⭐⭐⭐
  Biżuteria z tygrysim okiem jest w rzeczywistości znacznie ładniejsze niż na ilustracji! Ceny są wprawdzie trochę wyższe, ale jakość zdecydowanie przebija tańszych konkurentów.
  Napisane 14 lutego 2021 r.
 2. ⭐⭐⭐⭐⭐
  Jestem zachwycona bransoletką. Komunikacja ze sklepem również przebiegła bez problemów. Gorąco polecam!
  Napisane 23 stycznia 2021 r.
 3. ⭐⭐⭐⭐⭐
  Wszystko było w porządku. Bransoletka jest luksusowa, w pięknym pudełku z miłym przesłaniem. Jestem bardzo zadowolona, polecam.
  Napisane 25 listopada 2020 r.
 4. ⭐⭐⭐⭐⭐
  Towar bardzo wysokiej jakości za rozsądną cenę. Szybka dostawa, biżuterię otrzymaliśmy w bardzo ładnej, zamszowej torbie. Komunikacja ze sklepem internetowym absolutnie bezproblemowa. Doceniam wybór wykończeń i rozmiarów bransoletki.
  Napisane 18 września 2020 r.
 5. ⭐⭐⭐⭐⭐
  Świetna komunikacja, opinie innych klientów są potwierdzają moje doświadczenie . Regularnie wracam do sklepu.
  Napisane 27 lipca 2020 r.