Wysyłka:

Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienie zostało wysłane w ciągu 3-4 dni roboczych lub tak szybko, jak to możliwe. Należy pamiętać, że w pewnych sytuacjach, takich jak święta i duże wyprzedaże, może wystąpić niewielkie opóźnienie w czasie przetwarzania.

Korzystamy z usług następujących firm transportowych:

1. InPost Paczkomaty Box: 3-7 dni roboczych przez firmę Packeta: 15 

🇵🇱Polska – PL InPost Paczkomaty Box – Dostawa do punkt odbioru w 3-7 dni roboczych

2. Dostawa do domu z lokalnym kurierem: 3-9 dni roboczych przez firmę Packeta: 22

🇵🇱Polska – PL Dostawa do domu z Packeta.pl – Dostawa do domu w 3-9 dni roboczych

3. Poczta Polska – Punkt odbioru: 3-7 dni roboczych przez firmę Packeta: 18

🇵🇱Polska – PL Poczta Polska – Dostawa do punkt odbioru w 3-7 dni roboczych

Płatności:

  1. Stripe: Płatność online kartą kredytową 

  • Stripe Payments to platforma do przetwarzania płatności. Umożliwia przelewanie pieniędzy z rachunku bankowego klienta na konto Twojej firmy za pomocą transakcji kartą kredytową albo debetową.
  • Stripe używa protokołu HTTPS dla wszystkich usług korzystających z TLS (SSL), nawet dla swojej publicznej strony internetowej i pulpitu nawigacyjnego. Numery kart kredytowych są szyfrowane, a klucze deszyfrujące są przechowywane na oddzielnych komputerach.

2. Stripe: Płatność online Przelewy24 (P24)

  • Przelewy24 to największy operator płatności online w Polsce, oferujący innowacyjne rozwiązania dla rynku e-commerce. Korzystanie z usług serwisu Przelewy24 pozwala na przeprowadzanie transakcji na wszystkich urządzeniach i przy użyciu wielu metod płatności – szybkich przelewów, BLIKA, kart płatniczych, płatności mobilnych (Apple Pay, Google Pay), portfeli elektronicznych czy rat.

3. Płatność przy odbiorze 

  • Płatność „przy odbiorze” oznacza, że za zamówiony towar płaci się kurierowi przy odbiorze zamówienia. Warto pamiętać, że kurier nie ma przy sobie dużej ilości gotówki, lepiej więc mieć przygotowaną odliczoną kwotę.

4. Płatność online kartą kredytową – Paypal

  • Najprostsza i najszybsza metoda płatności. Płatności PayPal są zazwyczaj potwierdzane w ciągu kilku minut.
  • Zaletą tej metody jest to, że dane bankowe jednej strony nigdy nie są przekazywane drugiej stronie podczas transakcji. W celu bezpiecznego zalogowania musisz tylko podać swoje konto PayPal.
  • Jeśli zdecydujesz się zapłacić przez PayPal, zostaniesz automatycznie przekierowany na Twoje konto PayPal.